X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Fotoğraf Çekimi

Alanya’da fotoğraf çekimi

Gülümseyin !

üçyüz otuz üüüüüççç !!!

Çekiyorum, çeeektim...

Çoğumuzun çocukluk, gençlik yıllarında bu cümlelerle girdi hayatımıza fotoğraf. Analog siyah beyaz makinalar ile anı ve hatıra yüklüydü. Geçmişimizi hatırlattı bizlere. Gün geçti devir değişti fotoğraf makinaları fotoğraf amaçlarıda değişmeye başladı, dijital makinalar girdi önce hayatımıza, daha çok fotoğraf çeker olduk. Makinalar gelişti fotoğrafa bakış açımız değişti, fotoğraf sanatını kabul ettik, işlerimizde kullandık, eğlendik. Belki hepimizde prof. fotoğraf makinaları yoktu ama hepimizin ceplerinde fotoğraf çeken telefonlar oldu, anı yakaladık, anıları ölümsüzleştirdik, anında arkadaşlarımızla paylaştık, beğendik, yorumladık.

Tabi olayı bu kadar basite indirgememek lazım, bizler amatör olarak eğlence için fotoğraf çekerken, işin kursları açıldı, profesyonelleri kendilerini hissettirmeye başladı. Özel günlerimizi adeta yağlı boya tablolara resmettiler. Milimetrik hesaplar yaptılar, uygun ışığı beklediler, 'işte o an' dediğimiz anda bastılar düğmeye. Her seferinde biraz daha şaşırdık, her seferinde biraz daha şaşırttılar. Fotoğraf gelişti paralelinde reklam sektörü gelişti, işlerimizi işyerlerimizi resmettiler. Bununla birlikte yeni bir kavram girdi hayatımıza, 'Katalog çekimi'.

Peki neydi bu katalog? Ne kazandırdı bizlere? Şöyle söyleyelim, kataloglar bizlere yakından görmediğimiz yerleri, yakından görmediğimiz işleri en ince detayına kadar aktardı. Kataloglar elden ele gezmeye başladı. Katalog çekimleri sektör halini aldı, gittiğimiz hemen hemen her ilde her ilçede katalog çekimleri yapıldı. Bu işin ustaları sürekli yeni yerler keşfetti, ülkemizin dört bir yanından birbirinden güzel cennet köşeler.

Bu arada cennet köşeler demişken Alanyamız’dan bahsetmemek olmaz tabiki. Alanya’da fotoğraf çekimleri, yine Alanya’da katalog çekimleri birbiri arkasına dizildi. Bazılarımız bu sayede Alanya’da unutulmaz anıları ölümsüzleştirirken, bazılarımız hiç gitmediği, hiç görmediği Alanya hakkında fikir sahibi oldu. Kulaktan kulağa ilçenin güzelliği yayıldı ve turizm cenneti Alanya’nın her köşede fotoğrafları yayınlandı.Alanyamız’daki fotoğraf ustaları düğmeye her bastığında biz biraz daha zevk aldık ve mutlu olduk.

Fotoğraf ve katalog çekimleri hakkında söylenecekler yazılacaklar elbette ki bitmedi. Yazımızda da belirttiğimiz gibi gün geçtikçe gelişen bu sektörde yazılanlar hep eksik kaldı. Alanya çok güzel ve çok uygun fiyatlı bir tatil yeri olduğu için gerek yerli turistlerin gerek yabancı turistlerin tercih ettiği bir ilçe. Güzel manzaraları ve muhteşem havasından dolayı her gelen turistler mutlaka fotoğraf çekiliyorlar. Eğer bir gün sizde Alanyamıza gelir ve güzel bir anınız olmasını isterseniz Alanya Fotoğraf Çekimleri İçin Bizi tercih etmenizi dileriz ve her şekilde istediğiniz fotoğraflara ulaşabilirsiniz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.