X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

E-TİCARET SİTESİ

E-ticaret nedir ? Elektronik ticaret yaparak para kazanmaya yarayan sistemdir. Peki bu kavram ne zaman hayatımıza girdi ? 1990 li yılların sonlarına doğru kullanılmaya başlanmıştır. Bazı ünlü ticaret sirketleri sayesinde e ticaret hızla yayılmaya başlamıştır. Bir çok girişimci bu ticarete atılmıştır. Böylece çok çabuk yayılmaya başlamıştır. Ülkemizde de 1998 yılından sonra bazı büyük markalar kullanmaya başlamıştır. E ticaret yapmanın koşulları nelerdir?


Öncelikle  hangi koşullarda hangi sistemin kullanılmasının uygun olacağına karar vermelisiniz. Sisteminizi belirledikten sonra  ticaretini yapacağınız ürünün arz ve talep dengesini araştırmalıyız v rakiplerimizi incelemeliyiz. E ticaret yapmak istediğiniz  web sitenizin tasarımı da çok önem taşımaktadır. Çünkü e ticarette web siteleri sizin en büyük dükkanınızdır.  Somut bir  dükkanınız olsa vitrin vs gibi düzenlemelere nasıl özen gösterecekseniz  web sitenize de aynı ilgiyi göstermelisiniz. Ayrıca dükkanınızda müşterilerinizin ve ürünlerinizin güvenliği için alarm sistemini nasıl kullanıyorsanız web sitenizde de bu güvenlik için SSL sertifikası almalısınız ki müşterileriniz güvenli alışveriş yapabilsinler. E ticarette organik aramalar da  üst sıralara çıkılmalıdır. Bu yüzden bilinenin aksine edwors değil seo desteği alınmalıdır. Seo, arama motoru optimizasyonu demektir. Arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya yardımcı olan sistemdir.   Bu sistemin başarılı olabilmesi için hizmet verdiğiniz sektör, bu sektör için en çok aranan kelimelerin yanında web sitenizin alt yapısının da seo için uyumlu olması lazımdır.


E- ticaret sektörünün gelişmesiyle birlikte özel e-ticaret çözümleri ortaya çıkaran bilgisayar yazılım firmaları da bu sektöre önem vermektedirler. E-ticaret yapmak isteyen insanlar, bir yazılım firmasıyla anlaşmadan önce fiyat üzerinde durmak yerine paket içeriklerini araştırmalı ve karşılaştırmalıdır. Firmaların hizmet anlayışları, uygun bir hizmet verip vermedikleri, beklentilere karşılık vermeleri, çözüm  yetenekleri,müşteriye olan ilgi ve alakaları ve e-ticaret ve seo için uygun alt yapıya sahip olup olmamaları gibi püf noktalara dikkat edilmelidir. Alt yapıdaki herhangi bir sorun veya eksiklik  hem bankalardan sanal pos almanızı etkiler ve engeller hem de bir çok müşteriyi kaybetmenize neden olacaktır. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşamak veya boşa çaba harcamak istemiyorsanız mutlaka bu detayları incelemelisiniz.


Alanya profesyonel e ticaret sitesi  sizin her zaman hizmetinizde olup istediğiniz alt yapıları ve beklentilerinizi karşılama k için her daim hizmetinizdedir. Profesyonel ve işince tecrübeli bir ekiple çalışmak isterseniz biz her zaman size destek olmak için yanınızda olacağız. Alanya profesyonel e ticaret sitesi  sizler için en kaliteli hizmeti vermektedir.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.